MOJE SRDCE PATRÍ LESU | My sme les

MOJE SRDCE PATRÍ LESU

Obleč si svoj názor a verejne ukáž, že aj TY SI LES

Hovoria nám, že sme malá anonymná skupinka ľudí na Facebooku, zatiaľ čo oni v reálnom svete a vo veľkom štýle devastujú naše spoločné prírodné hodnoty. Hovoria nám, že nemáme šancu nič zmeniť, zatiaľ čo oni nám pred očami menia krajinu na nepoznanie. My sme ale skutoční, je nás veľa.

Tričko Moje srde patrí lesu, My sme les

Podporte našu iniciatívu a myšlienku za zachovanie minimálne 5 % pre prírodu - bezzásahových a prísne chránených území prírody na Slovensku. Vašu podporu použijeme prostredníctvom nadačného fondu My sme les na informovanie, motivovanie a zapájanie ďalších ľudí s cieľom presadiť zásadné zmeny a konkrétne riešenia v ochrane prírody. Ako poďakovanie od nás si môžete vybrať kvalitné fairtrade EKOtričko. Jeho nosením spoločne ukážeme, že je nás veľa a že sme reálni ľudia, ktorým úprimne záleží na lesoch a prírode. Prečítajte si o tom viac.

Ak aj vaše srdce patrí lesu, oblečte si tričko MY SME LES a verejne ukážte, že aj VY STE LES. Staňte sa tak súčasťou kampane a našej spoločnej snahy o skutočnú ochranu slovenských lesov. Vaše tričko a tým pádom aj váš názor bude vidieť veľa ľudí, ktorých váš postoj môže povzbudiť a pozitívne ovplyvniť.

Tričká sú zo 100 % biobavlny s certifikovanou potlačou a garanciou splnenia prísnych etických (Fair Wear), zdravotných (Oeko-Tex) a ekologických požiadaviek (GOTS). Jeho výroba prebieha udržateľným spôsobom a zamestnanci pracujú vo férových podmienkach a v zdravotne bezpečnom prostredí. Výrobca Stanley/Stella podporuje zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

MOJE SRDCE PATRÍ LESU je crowdfundingová kampaň, ktorá bude trvať do konca júna 2019. Tričká ako poďakovanie za vašu finančnú podporu budeme distribuovať až po jej ukončení. Veríme, že čím viac peňazí sa nám aj vďaka vám podarí vyzbierať, tým viac efektívnych aktivít zrealizujeme. O konkrétnych činnostiach a o tom, ako vašu podporu využijeme, vás budeme priebežne informovať. Úprimne ďakujeme.

Chcem podporiť

Chcem darovať nasledovnú sumu a nechcem za to darček

Podporiť

0 %
 €
Vyzbieraná suma
25 000 €
Skúsme vyzbierať

Chcem podporiť sumou 20 € a ako poďakovanie si vyberám:

Dámske tričko

Podporiť sumou 20 €

Pánske tričko

Podporiť sumou 20 €

Chcem podporiť sumou 30 € a ako poďakovanie si vyberám:

Dámske tričko a fusakle

Podporiť sumou 30 €

Pánske tričko a fusakle

Podporiť sumou 30 €

Chcem podporiť sumou 60 € a ako poďakovanie si vyberám:

Dámske tričko a fusakle + umelecká fotka

Podporiť sumou 60 €

Pánske tričko a fusakle + umelecká fotka

Podporiť sumou 60 €

Chcem podporiť sumou 90 € a ako poďakovanie si vyberám:

Dámske tričko a fusakle + kniha + umelecká fotka

Podporiť sumou 90 €

Pánske tričko a fusakle + kniha + umelecká fotka

1169 766

Podporiť sumou 90 €

MY SME LES - občianska iniciatíva

Sme ľudia, ktorým záleží na tom, aby sa zastavila devastácia národných parkov a vzácnych lesov na Slovensku.

info@mysmeles.sk

My sme les na Facebooku

My sme les na Instagrame